Katowice Wieczorową Porą - cykl biegów na orientację, sezon 2018/2019

Wyniki

16 stycznia 2019, Wyższa Szkoła Techniczna

Trasa rodzinna

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Marcin Jamroży i Julka Jamroży (9)
23:30
2Roman Pastuszka i Adam Pastuszka (11) / Ymieloki
25:57
3Michał, Szymon (11) Mączka 
26:12
4Magdalena Piskała, Katarzyna Hauton, Marcin Hauton, Jagoda Hauton (11), Marek Hauton (8), Marta Hauton (2) i Kacper Młodożeniec (2) / Motylenogi na gigancie
28:58
5Marcin Czech, Agnieszka Czech, Anna Czech (9) i Maciej Czech (6) / WILCZKI
33:11
6Małgorzata Wyrozumska, Wojciech Wyrozumski i Zosia Wyrozumska (8) / Drużyna Super Zośki
33:34
7Magdalena Tetlak, Paulina Bloch (13)
34:33
8Danka i Maciek Malik (13) / DEBEŚCIAKI
40:44
9Magdalena Witkowska, Tomasz Witkowski, Kalina Witkowska (7) i Kacper Kijak
40:58
10Maciej i Franke Widera
41:12
11Sebastian Wika, Barbara Kissa, Emilia (5) Kissa / Tyszanie też biegają po nocy
43:13
12Katarzyna Zajdel, Tomasz Zajdel, Maja Zajdel 6 Wiktoria Zajdel 13 lat / Oszołomy
44:01
13Ula Kopacz, Basia Kopacz i Anna Kopacz44:35
14Przemek, Kasia i Basia ( 8 lat) / DRUŻYNA HEFALUMPÓW
44:55
15Ewa Szkołut, Paweł Szkołut, Hubert Szkołut (8), Alicja Szkołut (4) / Roaczki.pl
45:40
16Ola Zugaj (9) solo!
47:05
17Paweł Dudek, Aleksandra Pietraś  - Dudek i Szymon Dudek (lat 3.5) / DUDKI
48:15
18Aleksander Lech, Ewa Lech i Bartosz Lech
52:12
19Sylwia Frydrysiak i Oliwia Frydrysiak
53:00
20Małgorzata Kazior, Tomek Kazior (9 l) i Mirek Frączek / ZOMBIAKI
41:35 / brak 2 PK
21Aneta Kmiecik, Robert Kmiecik, Kamil Kmiecik (8) / Koreańskie Wariaty
74:15 / brak 7 PK

Trasa OPEN

kategoria KK

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Marta Kaźmierczak (14)  i Joanna Urbańska / mig mig
37:52
2Jadwiga Nędza + Iwona Saternus / Drużyna EE
38:12
3Siedlecka Marta, Pawełek Barbara / Stare ale Jare
39:32
4
Hania i Marta Kapołka / Którędy do domu?
41:21
5
Dorota Opiłek i Anna Niewdana
41:30
6Małgorzata Wawro i Joanna Szajbel
44:25

Justyna Dalecka i Joanna Michalska-Ćwiek / Ekipa Na Kijach
44:25
8Dominika Kobierska i Maria Gawlas / SP 6 Ruda Śląska
46:59
9Starczynowska Anna, Klimas Patrycja / Gwiazdy
49:35
10Aleksandra Dolezik i Natalia Gadomska / BOROKI
52:51
11Izabela Letkiewicz, Martyna Watoła
53:29
12Joanna Borek, Paulina Borek lat 14 i Pies Fafik / 
58:14


kategoria MIX

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Paweł Szymański i Magdalena Szymańska / Lotomy jak szmaterloki
28:41
2Mateusz Stępień, Anna Cibis / Carbon Paws
29:39
3
Marta Ciesielska - Zugaj i Kamil Michnol
30:31
4Zuzanna Czyż i Jacek Czyż / SP 6 Ruda Śląska
31:19
5Kasia Nigbor-Fogel i Marcin Pastecki / Astma
31:43
6Daniel Kancel i Agnieszka Dolińska / Okiem Wilka
31:56
7Monika Załęcka i Tomasz Ryglewicz / Biegające błędniki33:08
8Ewa Zaremba i Michał Juszczyk
34:21
9Magdalena Zimoląg i Sebastian Zimoląg / WINTERBORNS
34:28
10Małgorzata Kruszek i Kamil Rogóż / Przekoty
36:56
11Szymon Litwa, Dorota Litwa (13) / O!Błędni
36:59
12Paulina Wałachowska, Paweł Holuszek
37:32
13Basia Ziemer, Łukasz Syguła / Ciućmoki
41:37
14Robert Zelek i Anna Stanuch / Dream Tour Poland
45:18
15Kaźmierczak Tomasz i Agnieszka46:00
16Dorota Kalita, Bartosz Nyćkowiak
46:03
17Bartosz Szymański i Daria Galant / Pelucze
47:34
18Patrycja Pyras, Krzysztof Oleksy / ADS Masna
50:03
19Sylwia Krzanowska i Kuba Krzanowski
52:25
20Ewelina Puchała i Marcin Mikos / NR biegający w KATO
50:49, brak 2 PK
21Daniel Porwolik i Ewa Czaja
71:11, brak 3 PK


kategoria MM

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Bartłomiej Gagat i Igor Ferdek / CSC Adventure Academy
25:26
2
Marek Seget, Sławomir Stopyra / Niezorientowani
25:38
3
Krzysztof Szala / Zakaz dokarmiania gołębi
26:20
4Mateusz Ligocki (13) i Tomasz Ligocki / Po co tu w ogóle jesteśmy
26:26
5Paweł Kokoszka / Niezdecydowani
27:08
6Łukasz Knaś / F-team29:11
7Tymon Socha i Beniamin Jonas / SP nr 6 w Rudzie Śląskiej
32:30

Marcin Pawlisz/Radosław Wójcik
32:30
9Wojciech Boryczka / KTK "be loć" Piekary Śl.
32:38
10ADAM WESOŁOWSKI i ADAM ZIÓŁEK / NIGHT RUNNERS SLĄSK
33:13
11Dawid Kleszczyński
35:43
12Mikołaj Boryczka
37:38
13Patryk Bloch37:50
14Grzegorz Matura, Arkadiusz Laskowski / Sąsiedzi
37:55
15Leszek Nogal / Modry
45:43
16Mateusz Wolanin i  Łukasz Wolanin / Hade
45:52
17Adam Mazurczyk i Dawid Mazurczyk / Braciki
49:08
18Sylwester Szklorz
49:30
19Dawid Olek i Mateusz... / Tacy jedni
49:38
20Jan Zdrzałek/ Rafał Kidawa / kurde pacjent
54:52
21Jan Zdanowicz / Kometa Gliwice
55:05
22Wojciech Pasiecznik57:42
23Michał Kalinowski
32:05,brak 2 PK


Trasa PROFI

kategoria K

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Justyna Massalska / Siła Spokoju
30:14
2
Agnieszka Siwiec
30:52
3
Anna Witkowska / Klub Królika Stefana
34:51
4Joanna Wójcikiewicz
35:00
5Natalia Krupa / ChSBD "W Ruchu
36:59
6Agnieszka Franke38:18
7Anna Wilk / Kiwk-a biega45:08
8Magdalena Plata / TKTJ/IronSisters49:18
9Agnieszka Szpila
52:02
10Hanna Szczerbik
84:20
11Anna Wilk / Kiwk-a biega
100:00


kategoria M

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Robert Zugaj
26:19
2Łukasz Bluza26:59
3
Mateusz Cieślicki / Azymut Team
27:03
4
Wojciech Kapustka / ArsBona
27:36
5Marcin Brol / MK team
29:45
6Maciek Witkowski / Klub Królika Stefana
30:40
7Konrad Nizioł31:25
8Artur Moroń / Strefa Byków
31:49
9Łukasz Słomiany / PIANA Z PYSKA
32:04
10Krzysztof Wojarski / Bielsko-Biała O-Team
32:12
11Mariusz Nastula / XIII
32:25
12Dawid Żółty
32:49
13Robert Górski
35:50
14Adam Pacuła36:20
15Piotr Lewandowski / ATZ Racibórz
37:45
16Mariusz Górski39:50
17Bartosz Prokop
40:55
18Wacław Czerkawski / Sparta Czyżowice
41:01
19Michał Socha / SP nr 6 w Rudzie Śląskiej
41:03
20Jarosław Prokop
41:55
21Patryk Ptak / ChSBD "W Ruchu"42:32
22Mateusz Dudek / za blokiem w prawo!
43:00
23Adrian Kociński / za drzewem w lewo!
44:00
24Mariusz Słaboń / Kiwk-a biega
44:20

Bartłomiej Stuła / GWIEZDNY TEAM44:45
25Marcin Dubik / TKTJ47:25
26Marek Franke
49:53
27Bartek Zugaj
32:16, brak 1 PK
28Krzysztof Pieczara
29:15, brak 2 PK
29Jędrzej Lach

54:37, brak 4 PK
30


19 grudnia 2018, Alpy Wełnowieckie

Trasa rodzinna

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Roman i Adam (11) Pastuszka / Ymieloki
63:00
2Marcin Jamroży i Julka Jamroży (9)
71:18
3Remigiusz Machej, Tymoteusz Machej (10) i  Miłosz Machej (8) / JASTRZĘBSKIE PIORUNY
75:52
4Magdalena Piskała, Katarzyna Hauton, Marcin Hauton, Jagoda Hauton (11), Marek Hauton (8), Marta Hauton (2) i Kacper Młodożeniec (2) / Motylenogi na gigancie
84:15
5Małgorzata Wyrozumska, Wojciech Wyrozumski i Zosia Wyrozumska (7) / Drużyna Super Zośki
99:24
6Michał, Szymon (11) Mączka / Forhinesy
65:27, brak 1 PK
7Aleksander Lech, Ewa Lech (15) i Bartosz Lech (13)
115:20, brak 1 PK
8Sylwia Frydrysiak i Oliwia Frydrysiak 
115:50, brak 1 PK
9Artur Rataj i Tomasz Rataj (7) / Nie ma na nas mocnych
117:20, brak 1 PK
10Małgorzata Kazior i Tomek Kazior (8) + M. Frączek/ ZOMBIAKI
109:00, brak 6 PK
11Bartłomiej Stuła, Paweł Stuła (8) i Nina Stuła (11) / GWIEZDNY TEAM
56:40, brak 13 PK
12Danka i Maciek Malik (13) / DEBEŚCIAKI
74:02, brak 13 PK
13Jarosław Filipowski, Wojciech (11), Maciek (11) i Dawid (13)
100:20, brak 14 PK

Trasa OPEN

kategoria KK

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Hania i Marta Kapołka / KTÓRĘDY DO DOMU?
62:01
2Siedlecka Marta i Pawełek Barbara / Stare ale Jare
71:57
3Jadwiga Nędza + Iwona Saternus / Drużyna EE
73:55
4
Małgorzata Wawro i Joanna Szajbel
74:35
5
Martyna Poniedziałek, Izabela Morawiec / Monday team
81:23
6Marta Kaźmierczak (14)  i Joanna Urbańska / mig mig
99:33
7Agnieszka Ruszniak
104:28
8Anna Starczynowska, Patrycja Klimas / Gwiazdy
109:30
9Joanna Borek, Paulina Borek lat 14 i pies Fafik / Yellobike
138:30, brak 3 PK


kategoria MIX

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Paweł Szymański i Magdalena Szymańska / Lotomy jak szmaterloki
52:54
2Zuzanna Czyż, Jacek Czyż / SP6 Ruda Śląska
55:04
3
Dorota Litwa (13) i Szymon Litwa / O!Błędni
55:15
4Mateusz Stępień, Anna Cibis / Carbon Paws
55:32
5Daniel Kancel, Agnieszka Dolińska / Okiem Wilka
57:06
6Asia Fojcik , Łukasz Jurkowski / Seblycz to bo sie zmażesz
59:19
7Sebastian Zimoląg i Magdalena Zimoląg / WINTERBORNS67:28
8Dawid Leśnikowski, Aleksandra Komar / Zaspani

75:41
9Ewelina Puchała, Piotr Rzepka / Fan club Rakiety - Natalii
78:50
10Aleksandra i Grzegorz Przewieslik / LopaBikeTeam82:05
11Paulina Wałachowska, Paweł Holuszek
84:32
12Szewczyk Krzysztof i Zuterek Anna / Czewarun TiM
84:48
13Monika Załęcka i Tomasz Ryglewicz / Biegające błędniki
87:50
14Sylwia Krzanowska i Kuba Krzanowski
89:09
15Dorota Kalita, Bartosz Nyćkowiak / Droga do nikąd
105:25
16Sebastian Wika, Barbara Kissa / Tyszanie też biegają po nocy
130:00
17Patrycja Pyras, Krzysztof Oleksy / ADS Masna
104:10, brak 1 PK
18Marcin Pastecki i Kasia Nigbor-Fogel / Astma
73:31, brak 2 PK
19Małgorzata Kruszek i Kamil Rogóż / Przekoty

81:14, brak 3 PK
20Anna Dudkiewicz i Łukasz Wywiał
88:50, brak 8 PK
21Małgorzata Kulerska i Michał de Sas Topolnicki / DEJ MU NIECH MO
68:37, brak 14 PK

kategoria MM

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Grzegorz Matura, Arkadiusz Laskowski / Sąsiedzi
48:18
2
Krzysztof Szala
49:02
3
Paweł Kokoszka / Niezdecydowani
54:24
4Tymon Socha i Beniamin Jonas / SP nr 6 w Ruda Ślaska
55:33
5Łukasz Knaś / F-team
57:08
6Kordian Pisarek (12)58:55
7Michał Kalinowski
62:52
8Leszek Nogal / Modry
63:05
9Mateusz Ligocki (13) i Tomasz Ligocki / Po co tu wogóle jesteśmy
63:38
10Marek Seget i Sławmoir Stopyra / NIEZORIENTOWANI
64:23
11Wojciech Boryczka
70:07
12Łukasz Zdrada i Przemysław Baran
73:42
13Wojciech Pasiecznik & Nagbo / Wounded Knee79:44
14Sylwester Szklorz
97:30
15Jan Zdrzałek/ Rafał Kidawa / kurde pacjent
109:50
16Mirosław Jarząbek / Nie ostatni
119:50
17Marcin Pawlisz / Radosław Wójcik
97:20, brak 1 PK

Trasa PROFI

kategoria K

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Justyna Massalska / Siła Spokoju
59:53
2
Agnieszka Siwiec
60:13
3
Joanna Wójcikiewicz
68:30
4Hania Szczerbik
69:20
5Natalia Krupa / ChSBD "W Ruchu
69:42
6Agnieszka Szpila73:49
7Anna witkowska / Klub Królika Stefana78:00
8Ewelina Roszkowska78:33
9Magdalena Plata / IronSisters/TKTJ
83:05
10Agnieszka Franke
84:20
11Anna Wilk / Kiwk-a biega
100:00
12Anna Potocka - Jaroszek
105:00
13Martyna Tomaszewska (+ pies Aja)
135:40, brak 2 PK


kategoria M

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Jakub Jaroszek
35:15
2Łukasz Bluza40:46
3
Jacek Kozłowski / PATRIA Młynne
42:48
4
Maciek Witkowski / Klub Królika Stefana
48:03
5Robert Zugaj
52:20
6Krzysztof Wojarski / Bielsko - Biała O-Team
52:31
7Krzysztof Pieczara53:21
8Artur Moroń / Strefa Byków
54:20
9Maciej Widera / Wodzionka CSC Adventure
54:43
10Nastuła Mariusz / XIII
55:47
11Piotr Pisarek
57:13
12Konrad Nizioł
57:55
13Łukasz Słomiany / PIANA Z PYSKA
58:05
14Dawid Żółty60:01
15Mateusz Cieślicki
61:30
16Krzysztof Pyta62:59
17Wojciech Kapustka / Arsbona
64:32
18Bartek Zugaj
69:08
19Wacław Czerkawski
69:33
20Adam Pacuła
69:36
21Michał Socha / SP 6 Ruda Śląska70:57
22Mateusz Dudek / z górki będzie prościej!
71:33
23Robert Fojt / Azymut Team
71:37
24Adrian Kociński / pod górkę nie lecę!
72:01

Marcin Dubik / TKTJ72:01
25Piotr Lewandowski85:10
26Jarosław Prokop85:40
27Jan Zdanowicz / UKS Kometa Gliwice
94:45
28Mariusz Słaboń / KIWKa Biega
99:30
29Marek Franke
105:10
30Białucha Sergiusz / Saint-Gobain Squad
118:30
31Robert Górski145:00,brak 6PK
32Bartosz Prokop65:40, brak 14 PK



21 listopada 2018, Osiedle Akademickie UŚ


Trasa rodzinna

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Marcin Jamroży i Julia Jamroży (9)
30:27
2Michał i Szymon (10) Mączka / Forhinesy
31:08
3Roman i Adam (11) Pastuszka / Ymieloki
33:08
4Maja Kaźmierczak (10), Agnieszka Kaźmierczak, Tomasz Kaźmierczak
37:34
5Małgorzata Wyrozumska, Wojciech Wyrozumski i Zosia Wyrozumska (7) / Drużyna Super Zośki
37:55
6Magdalena Piskała, Katarzyna Hauton, Marcin Hauton, Jagoda Hauton (11), Marek Hauton (8), Marta Hauton (2) i Kacper Młodożeniec (2) / Motylenogi na gigancie
40:22
7Magdalena Tetlak, Paulina Bloch (13)
42:10
8Tomasz Zajdel, Katarzyna Zajdel i Maja Zajdel 6 lat / OSZOŁOMY
43:15
9Marcin Cymander i Michał Białczak (11)47:32
10Jarosław Filipowski, Wojciech Filipowski (11) i Dawid Filipowski (13)
48:45
11Aleksander Lech, Ewa Lech (15) i Bartosz Lech (13)
50:38
12Marta Duszyńska i Borys Duszyński (11)
50:50
13Karolina Podlewska, Lena Podlewska (12), Daria Podlewska (10) / Carbon Paws
51:41
14Danka i Maciek (13) Malik / DEBEŚCIAKI
53:04
15Małgorzata Kazior i Tomek Kazior (8) / ZOMBIAKI
59:49
16Anka (niezmiennie 18) , Basia (12)i Ula (10) Kopacz
60:00
17Aleksandra Zugaj (10) Solo!
73:11
18Sylwia Frydrysiak i Oliwia Frydrysiak
75:00
19Czajka, Jurek, Krajcarz, Androsz, Łabaj, Dziadura / UKS Reflex Rybnik
82:07
20Krystyna, Iwona, Grzesiek, Nina (8) Juszczyk
65:01.brak1 PK


Trasa OPEN

kategoria KK

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Hania i Marta Kapołka / KTÓRĘDY DO DOMU?
39:19
2Siedlecka Marta i Pawełek Barbara / Stare ale Jare
41:52
3Ania Achtelik i Ola Jańczyk / Gryfne Katobabki
46:52
4
Marta Jokiel i Anna Szkarłat / Szalone one
48:30
5
Marta Kaźmierczak (14) i Joanna Urbańska / mig mig
48:43
6Anna Martyka Karolina Mazurczyk / M and M's
50:20
7Justyna Dalecka i Joanna Michalska-Ćwiek / Ekipa Na Kijach
57:31
8Jadwiga Nędza + Iwona Saternus / Drużyna EE
58:20
9Małgorzata Wawro i Joanna Szajbel
62:15
10Joanna Borek, Paulina Borek i pies Fafik / Yellobike
82:15
11Sylwia Grabowska-Mynarska i Donata Dudek / UKS Orzeł Katowice
83:35
12Aleksandra Parszewska i Monika Węgorek / Btm runners
97:34
13Martyna Poniedziałek i Izabela Morawiec / Monday team
63:03, brak 1 PK


kategoria MIX

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Bartosz Cieśla i Małgosia Szymczak / TupTup
30:20
2Mateusz Stępień i Anna Cibis / Carbon Paws
32:29
3
Agniezka Dolińska i Daniel Kancel / Okiem Wilka
35:04
4Krzysztof Szala i Monika Zielińska / Zakaz dokarmiania gołębi
37:40
5Robert Zelek i Anna Stanuch / Dream Tour Poland
38:00
6Ewa Zaremba, Michał Juszczyk
39:17
7Bartosz Szymański, Daria Galant / Pelucze41:03
8Dorota Litwa (13) i Szymon Litwa / O!Błędni
41:40

Paweł Szymański i Magdalena Szymańska / Lotomy jak szmaterloki
42:55
9Anna Żurek, Kamil Niesporek / Uczeń i mistrz
44:05
10Zuzanna Czyż i Jacek Czyż45:00
11Kaja i Marek Ożóg / Kura ski-team
46:09
12Małgorzata Kruszek i Kamil Rogóż
50:05
13Dominika Pajączek, Błaźej Słowiński
50:30
14Asia Fojcik i Paweł Mitura - Zielonka
50:48
15Grzegorz Greinert, Sara Greinert / BYLE DO CELU
51:31
16Aleksandra i Grzegorz Przewieslik / LopaBikeTeam
55:39
17Sebastian Zimoląg i Magdalena Zimoląg / WINTERBORNS
55:55
18Mirosława Śmiech i Damian Witkowski
57:15
19Bartosz Nyckowiak i Patrycja Janiczek
57:45
20Aneta Cichoń i Marcin Buchta / bez nazwy
58:00
21Dawid Leśnikowski i Aleksandra Komar / Zaspani
58:15
22Małgorzata Kruszek i Kamil Rogóż
58:48
23Monika Załęcka i Marcin Mikos / M&Msy
64:43
24Sylwia Krzanowska i Kuba Krzanowski
69:05
25Małgorzata i Grzegorz Dawidowicz
78:40
26Wojciech Pasiecznik i Barbara Chmielowska (8) / Wounded Knee82:24


kategoria MM

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Marek Seget i Sławek Stopyra / Niezorientowani
32:19
2
Tymon Socha i Beniamin Jonas / SP 6 Ruda Śląska
34:02
3
Paweł Kokoszka / Niezdecydowani
35:06
4Mateusz Ligocki i Tomasz Ligocki / Po co tu w ogóle jesteśmy
38:26
5Łukasz Zdrada i Przemysław Baran / Zdrajcy Metalu
40:05
6Marcin Pawlisz i Radosław Wójcik40:06
7Łukasz Knaś / F-team
41:10
8Leszek Nogal / Modry
41:41
9Mateusz Sobota
43:10
10Dawid Urbas i Piotr Żyła / Grupa BA
45:09
11Michał de Sas Topolnicki / SBD ENERGETYK RYBNIK / CISNYMY DURŚ
45:34
12Dawid Mazurczyk Adam Mazurczyk / Heheszki
49:14
13Dawid Olek Mateusz / żółwie ninja49:50
14Patryk Bloch
50:44
15Daniel Greinert, Grzegorz Guzek / PS-Y
51:02
16Adrian Kocinski i Mateusz Dudek / kupiłem se czołówkę
51:02
17Bartłomiej Gagat i Igor Ferdek / CSC Adventure Academy
52:00
18Bartosz Prokop i Jarosław Prokop54:07
19Krzysztof Oleksy / ADS Masna
54:26
20Sylwester Szklorz
54:58
21Mateusz Wolanin i Łukasz Wolanin / Hade
55:05
22Jan Kocurek, Mateusz Latocha / Wszystko, co Kochan
62:42
23Roman Blimke / SMS Tychy
73:40
24Jan Zdrzałek
86:21
25Rafał Kidawa
86:47
26Juliusz Foit, Dominik Towarnicki / Wszystko, co Kochan
68:00, brak 1 PK
27Daniel Drażyk, Rafał Bałdyga / Wszystko, co Kochan
69:41, brak 1 PK
28Mirosław Jarząbek
102:13, brak 1 PK
29Grzegorz Matura i Arkadiusz Laskowski / Sąsiedzi
31:30, brak 2 PK
30Dawid Skowronek / Wszystko, co Kochan
67:31, brak 2 PK


Trasa PROFI

kategoria K

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Ania Witkowska / Klub Królika Stefana
51:34
2
Joanna Wójcikiewicz
57:38
3
Marzka Janerka
58:05
4Barbara Sanocka / UKS Kometa Gliwice
59:21
5Dominika Poni / VIVO
59:40
6Natalia Krupa / ChSBD "W Ruchu"60:49
7Joanna Drewniak
62:30
8Agnieszka Franke
64:54
9Magdalena Plata / IronSisters
69:29
10Anna Wilk / Kiwk-a biega
78:24
11Agnieszka Szpila
81:45
12Kamilla Wojarska / Bielsko-Biała O-Team
91:56
13Mariola Powroźna / Tym razem się zgubię i wilki mnie zjedzą
99:40
14Agnieszka Siwiec
103:50


kategoria M

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Łukasz Bluza
29:45
2Tomasz Cieślar37:00
3
Mateusz Talanda / GYMCITY AR
40:01
4
Mariusz Nastuła / XIII
40:41
5Robert Zugaj
41:46
6Krzysztof Wojarski / Bielsko - Biała O-Team
45:10
7Artur Moroń / Strefa Byków45:13
8Łukasz Słomiany / Piana z Pyska
46:27
9Jacek Żmij / The Vipers
48:05
10Łukasz Drewniak
48:14
11Dawid Żółty
49:10
12Konrad Nizioł
49:55
13Maciek Witkowski / Klub Królika Stefana
50:08
14Mariusz Górski50:54
15Michał Socha / SP 6 Ruda Śląska
51:55
16Krzysztof Pieczara54:22
17Mateusz Cieślicki
55:30
18Adam Pacuła
55:34
19Piotr Lewandowski / ATZ Racibórz
56:00
20Adam Stalka / AKInO PTTK Kraków
57:14
21Wacław Czerkawski62:50
22Krzysztof Woś / Doliniarze.com
66:25
23Marek Franke
74:58
24Mariusz Słaboń / Kiwk-a biega
77:24
25Michał Plata / Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
78:10
26Marcin Dubik / Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
79:26
27Michał Kalinowski
54:55, brak 1 PK
28Bartosz Zugaj
58:53, brak 2 PK
29Robert Górski70:22, brak 5 PK


24 października 2018, Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Trasa rodzinna

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Michał i Szymon (10) Mączka / Forhinesy
23:37
2Roman Pastuszka i Adam Pastuszka (11) / Ymieloki
26:19
3Robert Polański, Jolanta Polańska, Piotr Polański (6), Franciszek Polański (4) / 13 lub mniej
27:06
4Daniel, Grzegorz, Sara Greinert / BylePrzeżyć
27:40
5Marcin Jamroży i Julia (9) Jamroży
28:08
6Małgorzata Wyrozumska, Wojciech Wyrozumski i Zosia Wyrozumska (7) / Drużyna Super Zośki
30:30
7Magdalena Piskała, Katarzyna Hauton, Marcin Hauton, Jagoda Hauton (11), Marek Hauton (8), Marta Hauton (2) i Kacper Młodożeniec (2) / Motylenogi na gigancie32:37
8Tomasz, Katarzyna i Maja (6) Zajdel / Oszołomy
32:42
9Łukasz, Staszek i Zuzia (11) Bogus / Włochate Gnidki
32:45
10Kinga Kluge (12), Michał Kluge (10), Izabela Kluge, Piotr Szopa / SP6 Ruda Śląska
32:50
11Beata, Krzysztof i Zosia (9) Mysiak / KaMeLeony
33:24
12Marcin Cymander Michał Białczak (11)
36:45
13Danuta i Maciek (13) Malik / DEBAŚCIAKI
39:56
14Dorota Pawlik - Cierpka, Janusz Cierpka i Tosia Cierpka (9) / KURY
40:18
15Magdalena Wilczek, Paweł Zieliński, Filip Zieliński (1) / istne beboki
40:54
16Małgorzata Kazior i Tomek Kazior (8) / ZOMBIAKI
42:02
17Tomek, Emilka (12) i Natalka (8) Wilk / Wilki w akcji
42:34
18Magdalena Adamek, Marek Adamek i Marta Adamek (14) / Paszczury
43:40
19Wojtek Kapustka i Filip Kapustka (3) / Kapustki
44:30
20Maja Kaźmierczak (10), Agnieszka Kaźmierczak, Tomasz Kaźmierczak
51:10
21Magdalena, Tomasz, Kalina (7lat) Witkowscy
52:50

Sylwia Frydrysiak i Oliwia Frydrysiak 
52:50
23Magdalena Tetlak i Paulina Bloch (13)
52:58
24Aleksandra Zugaj (9) Solo!!!
59:16
25Max Dudek, Piotr Harnasz, Iwona Szendra, Maja Zdzieblowska , Nadia Kruszkowska, Zosia Gramcow i Dominiką Dziadura / UKS Reflex Rybnik
68:33
26Maciej Widera i Franek (10) Widera / Mario and Luigi
32:10
brak 3 PK


Trasa OPEN

kategoria KK

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Ewelina Frencel i Patrycja Sabok
33:40
2Marta Kapołka / Którędy do domu?
34:33
3
Jadwiga Nędza i Iwona Saternus / EE
37:45
4
Marta Jokiel i Anna Szkarłat
39:22
5Ewa Pluta i Karolina Sobótka / Sąsiedzi
39:37
6Marta Kaźmierczak (14) i Joanna Urbańska / mig mig
41:08
7Magda Krause41:32
8Anna Martyka, Karolina Mazurczyk / M and M's
42:17
9Nina Kukiełka i Edyta Malanowicz / Misie Pysie
43:04
10Ania Achtelik i Ola Jańczyk / Gryfne Katobabki
43:09
11Martyna Poniedziałek i Izabela Morawiec / Monday Team
45:00
12Agnieszka Krupa i Agnieszka Zaręba
47:45
13Michalina Kasprzak - Kuźniak + pies Floki
49:28
14Ewa Hordziejwicz i Dagmara Rzenno / Strefa Byków
50:35
15Sylwia Grabowska - Mynarska i Donata Dudek / UKS Orzeł Katowice
51:22
16Justyna Dalecka i Joanna Michalska - Ćwiek / Ekipa Na Kijach
54:42
17Aleksandra Koziorowska / TajTrip
57:08
18Joanna Borek, Paulina Borek (14) i pies Fafik / Grupa YelloBike
57:10
19Ewelina Proksa i Johanka Białek / Bouncerki
59:30
20Marta Siedlecka i Barbara Pawełek / Stare ale jare
60:17
21Katarzyna Kierznowska, Wiktoria Tomasik / Wszystko, co Kochan68:37
22Mirosława Strządała i Jolanta Biernat / Byle do przodu
74:50
23Aleksandra Parszewska i Monika Węgorek / Btm Runners
84:35
24Dominika Muras54:04brak 2 PK
25Julia Milczarek52:26, brak 2 PK
26Dominika Kobierska (12), Maria Gawlas (12) / SP6 Ruda Śląska
43:06, brak 5 PK
27Sylwia Chrzan i Małgorzata Ciochoń / Gdzie jest północ?
39:07, brak 10 PK

kategoria MIX

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Monika Zielińska i Krzysztof Szala / Zakaz dokarmiania gołębi
29:11
2Jacek Czyż i Zuzanna Czyż
30:30
3
Agnieszka Dolińska i Daniel Kancel / Okiem Wilka
31:54
4
Magdalena Szymańska i Paweł Szymański / Lotomy jak szmaterloki
32:22
5Anna Cibis i Mateusz Stepień
33:46
6Anna Żurek, Kamil Niesporek / Uczeń i mistrz
34:17
7Monika Załęcka i Tomasz Ryglewicz35:04
8Dorota Litwa (13) i Szymon Litwa / O!Błędni
35:43
9Aneta Cichoń i Marcin Buchta / bez nazwy
36:14
10Magdalena Zimoląg i Sebastian Zimoląg / WINTERBORNS
39:38
11Ania Fojcik i Łukasz Jurkowski / Seblycz to bo sie zmażesz
39:47
12Natalia i Piotr Szczurek / TEAM SZCZURKA
39:50
13Mirosława Śmiech i Damian Witkowski
40:02
14Sabina Merkel i Mariusz Wuwer
41:05
15Hanna Szczernik i Jędrzej Lach
42:04
16Magdalena Hrabia-Kocińska i Adrian Kociński / Szukam bombek na choinkę
43:15
17Aleksandra i Grzegorz Przewieślik / LopaBikeTeam
45:16
18Daria Galant i Bartosz Szymański / Pelucze
47:50
19Karolina Kulig i Paweł Będkowski / Super PaKa
48:12
20Monika Wojtyra i Tomasz Iwanszyn / This is Us
48:16
21Kaja i Marek Ożóg  / Kura Ski - Team48:30
22Kasia Śmietana i Piotr Droździewicz + pies Lotka / Powsinogi
49:15
23Ewelina Puchała i Piotr Rzepka
52:15
24Małgorzata Kruszek i Kamil Rogóż / Przekoty52:34
25Barbara Chmielowska (8) i Wojtek Pasiecznik / Wounded Knee55:15
26Anna Stanuch i Robert Zelek / Dream Tour Poland
55:30
27Angelika Kordaszewska i Rafał Kordaszewski
56:58
28Dominika Pajączek i Błażej Sowiński
60:44
29Natalia i Łukasz Uracz / Uracz - team
62:24
30Sylwia Krzanowska i Kuba Krzanowski
65:42

kategoria MM

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Łukasz Knaś / F-Team
28:59
2
Paweł Kokoszka / Niezdecydowani
29:16
3
Bartłomiej Gagat i Igor Ferdek / CSC Adventure Academy
29:57
4Mateusz Ligocki i Tomasz Ligocki / Po co tu w ogóle jesteśmy
32:24
5Marcin Pawlisz i Radosław Wójcik
33:05
6Michał de Sas Topolnicki / CISNYMY DURŚ33:06
7Tymon Socha (13), Beniamin Jonas (14) / SP6 Ruda Śląska
33:43
8Leszek Nogal / Modry
36:58
9Łukasz Zdrada i Przemek Baran / Zdrajcy Metalu
37:09
10Marek Seget i Sławek Stopyra / Niezorientowani
38:15
11Grzegorz Matura i Arkadiusz Laskowski / Sąsiedzi
39:00
12Jan Kocurek, Mateusz Latocha / Wszystko, co Kochan
42:30
13Sylwester Szklorz43:05
14Daniel Wieczorek i Piotr Holka
43:28
15Dawid Olek, Mateusz Tomczyk / Żółwie ninja
44:47
16Tomasz Kamiński i Jakub Jendyk / Naprzód Gorole
48:58
17Daniel Drażyk, Rafał Bałdyga / Wszystko, co Kochan
49:10
18Dawid Skowronek / Wszystko, co Kochan
49:59
19Juliusz Foit, Dominik Towarnicki / Wszystko, co Kochan
51:28
20Krzysztof Oleksy / ADS Masna54:13
21Mateusz Wolanin / Grubasek
56:02
22Zbigniew Koziorowski i Arkadiusz Koziorowski / TajTrip
57:31
23Bartłomiej Stacherczak49:50, brak 1 PK
24Patryk Bloch42:40, brak 4 PK
25Szymon Słomka42:10,brak5PK
26Rafał Kidawa / Zawsze drugi
42:18, brak 18 PK

Trasa PROFI

kategoria K

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Justyna Massalska / Siła Spokoju
35:40
2
Ania Witkowska / Klub Królika Stefana
37:55
3
Agnieszka Siwiec
39:46
4Dominika Poni  / VIVO
42:38
5Anna Smolorz
43:49
6Agnieszka Franke48:16
7Joanna Wójcikiewicz
48:57
8Magdalena Plata / IronSister
51:05
9Anna Wilk / Kiwka biega
52:33
10Hania Szczerbik
53:33
11Agnieszka Szymańska / IronSister
55:40
12Natalia Krupa / ChSBD "W Ruchu"
56:10
13Anna Bogucka-Jaroszek / Team36063:30
14Kamilla Wojarska / Bielsko - Biała O-Team
64:27
15Mariola Powroźna / Tym razem się zgubię i wilki mnie zjedzą
66:00
16Katarzyna Wilińska
83:35
17Martyna Tomaszewska83:35
18Kamila Lachera / W pogoni za duchem
59:52, brak 11 PK

kategoria M

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Jakub Jaroszek / Team360
24:53
2
Łukasz Bluza
28:22
3
Artur Moroń / Strefa Byków
28:54
4Bartłomiej Wower / CSC Adventure Academy
30:18
5Mateusz Sporysz / BSRS Kozy
31:20
6Maciej Witkowski / Klub Królika Stefana32:50
7Krzysztof Wojarski / Bielsko - Biała O-Team
34:27
8Maciej Widera / Wodzionka CSC Adventure
34:40
9Robert Zugaj
35:00
10Krzysztof Pieczara
35:23
11Przemysław Niezgoda / ATZ Racibórz
35:51
12Konrad Nizioł
36:05
13Łukasz Słomiany / Piana z Pyska36:25
14Adam Stalka / AKInO PTTK Kraków
37:08
15Marcin Dubik / TKTJ37:28
16Konrad Leyko / Róża Wiatrów/Azymut Team
37:48
17Adrian Deńczyk / Adi - One
38:34
18Dawid Żółty
40:02

Mariusz Górski
40:02
20Mateusz Sobota44:00
21Mariusz Nastula / XIII
44:20
22Krzysztof Lisowicz
44:28
23Michał Socha / SP6 Ruda Śląska44:42
24Paweł Jary / Equipos Nucleares de San Escobar44:48
25Marek Franke46:10
26Michał Kalinowski
46:12
27Przemysław Zając / Biegnące Zające
46:17
28Piotr Lewandowski / ATZ Racibórz
47:17
29Wacław Czerkawski48:04
30Adam Pacuła
48:16
31Mariusz Słaboń / Kiwka biega
53:13
32Michał Plata / Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
54:45
33Jacek Żmij / The Vipers
33:35, brak 1 PK







Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.



Organizatorzy:






Partnerzy:

























Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport