Katowice Wieczorową Porą - cykl biegów na orientację, sezon 2017/2018

Wyniki



Wyniki z 13 grudnia. Ptasie Osiedle

Trasa rodzinna

MiejsceImię nazwisko/zespółCzas
1Tomasz Ligocki i Michalina Ligocka (9)34:10
2Szymon Litwa i Dorota Litwa (12) / O!Błędni
37:10
3Roman Pastuszka, Katarzyna Pastuszka i Adam Pastuszka (10) / Ymieloki
38:05
4Michał i Szymon Mączka (10) / Forhinesy        
38:50
5Marcin Jamroży i Julia Jamroży (8) / Magneti Marelli Poland
39:10
6Małgorzata Wyrozumska, Wojciech Wyrozumski i Zosia Wyrozumska (6) / Drużyna Super Zośki
40:55
7Anna Madej i Daria Madej (11) / madej & madej
43:00
8Wiktoria Piątek i Julia Milczarek / UKS Reflex Rybnik
48:24
9Mateusz Sobota, Anna Kałuża, Hania Kałuża (7) i Nina Kałuża (6)
50:55
10Małgorzata Kazior, Mirosław Frączek i Tomasz Kazior (8) / ZOMBIAKI
52:26
11Joanna Borek i Paulina Borek (13) + Psiak Fafik / Team Kurczaków
63:40
12Danka Malik i Maciej Malik (12) / DEBEŚCIAKI
63:50
13Karolina (9) i Marcin Michalik / MICHALIKI
65:05
14Robert Polański, Piotr Polański (5) i Franciszek Polański (3) / 13 lub mniej
73:24
15Katarzyna Androsz / UKS Reflex Rybnik
77:38
16Iriel Trzaska i Julia Wencel / UKS Reflex Rybnik
77:56
17Sandra Berger i Weronika Wenglorz / UKS Reflex Rybnik
78:28


Trasa OPEN

kategoria KK

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Zuzanna Apelt i Sylwia Dygacz / Dziewczyny Górą!
47:33
2Anna Achtelik i Aleksandra Sobczyńska / Gryfne Katobabki
49:07
3Anna Martyka i Karolina Mazurczyk / M and M"s
49:23
4Natalia Krupa i Gabriela Potapowicz / ChSBD "W Ruchu"
51:22
5Joanna Szajbel i Anna Szkarłat / Aszerka + Panda
52:05
6Aleksandra Płocharska / UKS Reflex Rybnik
52:42
7Iwona Saternus i Jadwiga Nędza / JakZwałTakZwał
53:05
8Małgorzata Płocharska / UKS Reflex Rybnik
53:35
9Dominika Kobierska / SP 6 Ruda Śląska
55:49
10Nadia Spandel / UKS Reflex Rybnik
56:23
11Anna Fusiarska
56:50
12Joanna Urbańska i Marta Kaźmierczak
57:20
13Agnieszka Krupa i Agnieszka Zaręba / Oskar Team - reaktywacja
62:50
14Mirosława Strządała i Jolanta Biernat / Byle do przodu
71:53
15Aleksandra Maciantowicz / SP 6 Ruda Śląska
73:45
16Edyta Malanowicz i Nina Kukiełka / Misie Pysie
77:58
17Kinga Kluge / SP 6 Ruda Śląska
80:26
18Magdalena Tetlak i Weronika Żurek / Neonki
83:24
19Zuzanna Czyż / SP 6 Ruda Śląska
93:49
20Maria Damps i Dagmara Lerch - Czajka
125:00


kategoria MIX

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Alicja Marzec i Artur Krawczyk / Mig mig
32:47
2Anna Żurek i Kamil Niesporek / Uczeń i Mistrz
38:06
3Paweł kokoszka i Karolina Kokoszka / Klub Biegających Leśników
39:36
4Alicja Zagórny i Jacek Żmij / Skoczów Team
39:40
5Sabina Merkel i Mariusz Wuwer / Jo Cie Prosza
40:06
6Dorota i Krzysztof Górny
43:32
7Wiktoria Zajdel (12) i Tomasz Zajdel / OSZOŁOMY
47:04
8Jagoda i Filip Recman
47:11
9Magdalena Witkowska i Kacper Kijak
49:42
10Maria Widera i Maciej Widera / Wodzionka CSC Adventure Academy
50:25
11Joanna Głowik i Łukasz Miczka / NieChceMiSię
58:42
12Karolina Goryczka i Michał Cichy / HIROŁSI
Agata Mol i Piotr Piotrowski / N - 23
61:39
14Henryka Choroba - Twardosz i Rafał Maciejczyk / MAPety
64:15
15Alina Noras i Paweł Faliszewski
64:20
16Anna Kubecka i Zbigniew Gawlik
66:42
17Kasia Śmietana i Piotr Droździewicz / Powsinogi
73:10
18Barbara Chmielowska (7) i Wojciech Pasiecznik / Equipe No 2
84:33


kategoria MM

Miejsce                    Imię i nazwisko / zespółCzas
1Marcin Zentlik i Tomasz Dygacz / MTB Riders
35:39
2Maciej Pękała i Jakób Królicki / Suczki
37:50
3Szymon Ligocki i Tomasz Ligocki / Ojciec Prać ?
40:05
4Marek Seget i Sławomir Stopyra / Niezorientowani
42:03
5Mariusz Wasik
44:36
6Tymon Socha / SP 6 Ruda Śląska
46:16
7Michał Socha / SP 6 Ruda Śląska
49:28
8Leszek Nogal
53:30
9Jan Kocurek i Mateusz Latocha / Wszystko, co Kocham
53:40
10Jacek Czyż / SP 6 Ruda Śląska
53:48
11Mateusz Reck / UKS Reflex Rybnik
54:08
12Dawid Muras / UKS Reflex Rybnik
54:56
13Filip Kozak / UKS Reflex Rybnik
57:40
14Nikodem Ostenda i Tomasz Mol / N - 23
61:08
15Benjamin Jonas / SP 6 Ruda Śląska
61:52
16Adam Wesołowski i Dariusz Sulejewski / YelloRun Team
64:55


Trasa PROFI

kategoria K

Miejsce                   Imię i nazwisko / zespółCzas
1Anna Witkowska / Klub Królika Stefana
51:23
2Dominika Pajączek
54:15
3Aleksandra Nowotka / ciecierzyca wełnowiec
54:48
4Agnieszka Franke
55:25
5Marzka Janerka57:38
6Justyna Massalska / Nutria Adventure Team
60:30
7Ewelina Puchała / Dziekuję, Marcin :)
63:40
8Dominika Ponikiewicz / VIVO
64:38
9Urszula Czerkawska / UKS Sparta Czyżowice
69:10
10Katarzyna Stanek
74:54
11Małgorzata Stolarek / Strefa Byków Bytom
75:30
12Angelika Skutela / Strefa Byków Bytom
75:52
13Aneta Cichoń / EKIPA NA KIJACH
81:57
14Kamilla Wojarska / Bielsko - Biała O - Team
120:00


kategoria M

Miejsce                   Imię i nazwisko / zespółCzas
1Łukasz Bluza
38:52
2Mateusz Warmuz
41:19
3Mateusz Cieślicki42:05
4Robert Zugaj42:20
5Mateusz Piątek
45:22
6Daniel Kancel / Kato PRDOG team
45:32
7Kuba Stanny / Ino ŚCI
47:06
8Maciej Witkowski / Klub Królika Stefana
47:38
9Mariusz Nastula / XIII
48:03
10Marcin Pawlisz
48:10
11Artur Moroń / Crossfit Południe
50:18
12Łukasz Słomiany / PIANA Z PYSKA
52:00
13Grzegorz Suchecki
52:21
14Krzysztof Woś / Doliniarze.com
54:38
15Krzysztof Pyta / ciecierzyca wełnowiec
54:53
16Mariusz Górski
55:18
17Rafał Polański
55:28
18Krzysztof Wojarski / Bielsko - Biała O - Team
55:56
19Marek Franke
57:41
20Sylwester Szklorz
62:58
21Marcin Brol
63:07
22Dawid Żółty / YeLLoW
64:15
23Bogusław Szczepanowski
66:08
24Michał Wilczek
66:30
25Sergiusz Białucha / Saint - Gobain Squad
69:13
26Wacław Czerkawski / UKS Sparta Czyżowice
70:03
27Łukasz Knaś / F - team
80:55
28Rafał Buchta / EKIPA NA KIJACH
81:23
29Aleksander Czajka
107:00
30Krzysztof Oleksy / Masny Kris
111:20. brak 3 PK





Wyniki z 22 listopada. CH 3 Stawy i Górna Paderewa

Trasa rodzinna

MiejsceImię nazwisko/zespółCzas
1Szymon Litwa i Dorota Litwa (12) / O!Błędni
30:50
2Marcin Jamroży i Julia Jamroży (9) / Magneti Marelli Poland
34:40
3Robert Zugaj i Aleksandra Zugaj (9)
36:34
4Grzegorz Suchecki i Ignacy Suchecki (7)
36:53
5Michał Mączka i Szymon Mączka (9) / Forhinesy
38:07
6Małgorzata Wyrozumska, Wojciech Wyrozumski i Zosia Wyrozumska (6) / Drużyna Super Zośki
42:39
7Tomek i Kasia Marciszuk / Bułkowski ze Ślimokiem
43:35
8Mateusz Sobota, Anna Kałuża, Hania Kałuża (7) i Nina Kałuża (6) i Joanna Rojewska
44:30
9Krzysztof Duda i Sebastian Duda / FATHERSONS
48:00
10Michał Staciwa, Ania Staciwa, Jakub Staciwa (12) i Kamil Staciwa (12)
48:15
11Joanna Borek, Paulina Borek (13) i Aleksandra Leśniok (13) / Team Kurczaków
49:30
12Wiktoria Piątek i Julia Milczarek / UKS Reflex
51:28
13Seweryn Kucharczyk, Dominika Kucharczyk, Agata Kucharczyk (10) i Wiktor Kucharczyk (8) AIKIDZIAKI
51:54
14Katarzyna Androsz i Barbara Zając / UKS Reflex
52:28
15Maciej Widera, Franek Widera (8) / Wodzionka Pokemon Intruders
52:42
16Marek Winkler i Zosia Winkler (6) / Marek Winkler i Zosia Winkler (6)
53:05
17Roman Pastuszka i Adam Pastuszka (10) / Ymieloki
56:58
18Donata Dudek, Jakub Landau, Dawid Landau (10), Adam Mynarski (8) i Sylwia Grabowska - Mynarska / UKS Orzeł Katowice
58:32
19Maria i Wiktor Żmuda oraz Pawełek (9) i Zośka (3) / Żółwiki
59:30
20Dorota, Karolina (9) i Marcin Michalik / MICHALIKI
59:56
21Małgorzata Kazior i Tomasz Kazior (8) / ZOMBIAKI
62:26
22Danuta Malik i Maciej Malik (12) / DEBEŚCIAKI    
64:35
23Bożena Ligocka, Michalina Ligocka (9) i Mateusz Ligocki (12) / Ślimoki
103:28


Trasa OPEN

kategoria KK

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Agnieszka Krupa i Agnieszka Zaręba / Oscar Team - reaktywacja
37:47
2Sylwia Dygacz i Zuzanna Apelt / Dziewczyny górą!
38:02
3Martyna Filip i Paulina Kurowska39:10
4Nadia Spandel / UKS Reflex
42:57
5Aleksandra Płocharska / UKS Reflex
43:15
6Małgorzata Płocharska / UKS Reflex
43:20
7Magdalena Kocełuch / A co, dam radę
43:53
8Anna Martyka i Karolina Mazurczyk / M and M"s
44:15
9Gabriela Potapowicz i Natalia Krupa / ChSBD " W Ruchu"
44:20
10Edyta Malanowicz i Nina Kukiełka / Misie Pysie
45:12
11Martyna Czaja i Marcelina Pomarańska / Pewnie Się Zgubimy Pięć Razy
45:55
12Iwona Saternus i Jadwiga Nędza / JakZwałTakZwał
48:00
13Magdalena Tetlak i Weronika Żurek / Neonki
55:09
14Dagmara Lerch - Czajka i Maria Damps
55:40
15Agnieszka Dolińska / Teselka Welcome To
56:20
16Mirosława Strządała i Jolanta Biernat / Byle do przodu
70:49
17Anna Achtelik i Aleksandra Sobczyk / Gryfne Katobabki
85:54
18Anna Fusiarska i Joanna Urbańska / Przelotki
97:50
19Maria Witkowska / Klub Króilka Stefana
47:20, brak 12 PK


kategoria MIX

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Alicja Zagórny i Jacek Żmij / Skoczów Team
27:50
2Anna Żurek i Kamil Niesporek / Uczeń i Mistrz
30:25
3Alicja Marzec i Artur Krawczyk / mig mig
32:02
4Karolina i Paweł Kokoszka / Klub Biegających Leśników
32:19
5Sabina Merkel i Mariusz Wuwer / Jo Cie Prosza
32:53
6Martyna Kroker i Mariusz Grabowski / M&M"s
33:56
7Tomasz Zajdel i Wiktoria Zajdel / OSZOŁOMY
35:30
8Alicja Dyrszka i Mateusz Cieslicki35:31
9Julia Hankus i Tomek Woźniak
38:10
10Dorota Górny i Krzysztof Górny
38:25
11Małgorzata Wawro i Matthias Hermann
41:14
12Magdalena Witkowska i Kacper Kijak
41:40
13Anna Dudkiewicz i Łukasz Wywiał
42:41
14Ewa Madejczyk i Marek Madejczyk  / MARchEWA
44:09
15Magdalena Fijał i Dawid Mazurczyk / Double M
44:35
16Karolina Zakrzewska i Łukasz Zakrzewski / Karolina Zakrzewska i Łukasz Zakrzewski
45:10
17Karolina Goryczka i Michał Cichy / HIROŁSI
46:34
18Joanna Popczyk i Krzysztof Oleksy / Dżo + Kris
48:23
19Agata Mol i Piotr Piotrowski / N - 23
48:48
20Kasia Śmietana i Piotr Droździewicz / Powsinogi
50:05
21Paulina Wałachowska i Paweł Holuszek
51:50
22Agnieszka Fiszer i Szymon Fiszer / Fiszery
55:40
23Kasia Wingert i Robert Peliński57:31
24Sabina Stankiewicz i Maksymilian Jaczewski / Bielsko - Biała O - Team
59:57
25Anna Kubecka i Zbigniew Gawlik
64:03
26Wojciech Pasiecznik i Barbara Chmielowska  / Equipe No 2
68:58
27Beata Kuczera i Łukasz Kuczera / Kuczuś Team
69:53
28Dorota Majchrzyk i Mariusz Bielecki / #czeladźbiega
73:56
29Anna Filik i Łukasz Ciszowski / #czeladź biega
93:00
30Agata Leżuch i Aleksander Leżuch / komary z betoniary
87:00 brak 3 PK


kategoria MM

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Marcin Zentlik i Tomasz Dygacz / MTB Riders
27:21
2Maciej Pękała i Jakub Królicki / Suczki
27:30
3Szymon Ligocki i Tomasz Ligocki / Ojciec Prać ?
28:45
4Krzysztof Szala / biegam gdzie chcę30:00
5Jan Jędryka i Grzegorz Knapik / Orient Express
30:32
6Artur Kubiński i Waldemar Lic / Bia Baribi
32:45
7Krzysztof Jurewicz i Piotr Jurewicz
33:02
8Mariusz Wasik
38:00
9Marek Seget i Sławek Stopyra / Niezorientowani
39:12
10Jacek Czyż  / SP6 Ruda Śląska
39:18
11Michał Socha / SP6 Ruda Śląska
42:30
12Mateusz Reck / UKS Reflex
44:19
13Filip Kozak / UKS Reflex
44:40
14Dawid Muras / UKS Reflex
44:56
15Jakub Zduński / UKS Reflex
45:00
16Beniamin Jonas / SP6 Ruda Śląska
46:30
17Nikodem Ostenda i Tomasz Mol / N - 23
48:15
18Tymon Socha / SP6 Ruda Śląska
52:05
19Roman Blimke
55:00
20Adam Klaja i Adrian Barwicki / NiechceMISIE
56:25
21Artur Gałeczka i Jakub Krzanowski / Koguty okłamujące Kury
63:30
22Jan Kocurek i Mateusz Latocha / Wszystko, co Kocham
63:47
23Jakub Janik i Dominik Towarnicki / Wszystko, co Kocham
64:00
24Patryk Bloch
63:08, brak 3 PK


Trasa PROFI

kategoria K

MiejsceImię i nazwisko / zespółCzas
1Agnieszka Dudek
33:34
2Anna Witkowska / Klub Króilka Stefana
35:05
3Aleksandra Nawotka43:03
4Agnieszka Franke
44:20
5Aneta Cichoń / Ekipa na Kijach
46:00
6Dominika Ponikiewicz
46:19
7Marzka Janerka
48:03
8Angelika Skutela / Strefa Byków Bytom
48:13
9Katarzyna Stanek
51:09
10Małgorzata Stolarek / Strefa Byków Bytom
51:37
11Urszula Czerkawska / UKS Sparta Czyżowice
53:36
12Karolina Sawój / SAGOT
57:00
13Aleksandra Dolezik / Ślimak we mgle
58:18
14Kamilla Wojarska / Bielsko - Biała O - Team
60:15


kategoria M

MiejsceImię i nazwiskoCzas
1Jan Byrczek / Kometa Gliwice
23:40
2Artur Moroń / Crossfit Południe
26:46
3Mateusz Warmuz
27:53
4Kuba Stanny / SDG
30:26
5Przemysław Niezgoda / ATZ Racibórz
31:02
6Mateusz Sporysz / Bielskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
32:05
7Maciej Witkowski
32:08
8Łukasz Słomiany / PIANA Z PYSKA
32:39
9Konrad Leyko / Róża Wiatrów
33:43
10Mariusz Nastula / XIII
33:58
11Krzysztof Wojarski / Bielsko - Biała O - Team
34:10
12Dawid Burda
34:15
13Matusz Płucisz36:06
14Krzysztof Woś / Doliniarze.com
36:15
15Dawid Żółty / YeLLoW
36:23
16Mariusz Górski
36:30
17Marek Hołda37:20
18Łukasz Syguła / Ciućmok
38:13
19Łukasz Knaś / F-team
38:56
20Eryk Stepień / InO SCI
40:03
21Michał Wilczek
41:00
22Marek Franke
41:18
23Marek Pytel
41:50
24Krzysztof Pyta42:37
25Marcin Pawlisz
43:48
26Wacław Czerkawski / UKS Sparta Czyżowice
45:07
27Mateusz Piątek
45:50
28Zbigniew Wilk
47:30
29Sylwester Szklorz
48:35
30Sergiusz Białucha / Saint Gobain Squad
51:25
31Robert Fojt / Azymut Team
59:10
32Andrzej Wysocki
61:06
33Daniel Kancel / Kato PRDOG team
77:50
34Łukasz Bluza
29:10. brak 1 PK









































Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.



Organizatorzy:






Partnerzy:








Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport