Parki i lasy Katowic

cykl popołudniowych imprez na orientację

Lista startowa

Data zawodów: 8 lipca 2020 r. Dolina 3 Stawów

Zapisy do poniedziałku, 6 lipca 2020 r., do godz. 23:59


Godzina startowa 17:00 - 18:00


Trasa rodzinna

L.P.Zawodnik / zespółNazwa zespołu
1Danka i Maciek (14) Malik
DEBEŚCIAKI
2Beata i Marzena (7) Lara
Kocia Brygada
3Seweryn, Agata, Wiktor, Tymoteusz Kucharczyk

4Karolina Podlewska, Lena Podlewska, Daria Podlewska, Angela Kowalska i Julia Kłonica

5Sławek Celebias i Kuba Celebias (10)
KEBABISTAN
6Alicja Celebias i Argine Romana
POLSKA-HISZPANIA
7Tomasz Krause (13), Sylwia Krause i Dariusz Krause
RADLINIOKI W BIEGU
8Zygmunt Schaefer i Borys Bogacki
KTK "be loć" Piekary Śląskie
9Zosia (8) i Marek Winkler

10Dominika Górska, Jaśminka Górska (0 lat), Mariusz Górski

11Tomasz Szczepański, Agata Szczepańska, Maksymilian Szczepański (9), Wojciech Szczepański (7)

12Marysia Czarnik, Wiktoria Czarnik, Monika Czarnik i Marcin Czarnik

13Radosław Twaruszka i Wojciech Drągowski
Krwiożercze Sareny
14Kajetan Woszkowski (lat 7), Natan Woszkowski (lat 4,5) i Beata Pytel-Woszkowska


Trasa OPEN

kategoria KK

L.P.Zawodnik / zespółNazwa zespołu
1Kamila Lachera
CSC Adventure Academy
2Donata Dudek, Sylwia Grabowska-Mynarska
UKS Orzeł Katowice
3Małgorzata Kowalik

4Martyna Poniedziałek, Izabela Morawiec
Monday team
5Joanna i Katarzyna Grygiel
Leśne Ludki I
6Zofia Hanusik-Jeruzel

7Mirosława Hanusik

8Maria Dudek i Zofia Kiec
KRÓLOWE TYŁÓW
9Dominika Żłobicka i Agnieszka Szpila

10Katarzyna Wilińska i Ewelina Roszkowska

11Martyna Tomaszewska + Aja (pies)

12Alicja Letkiewicz

13Krystyna Polonius i Stanisława Kucharska


kategoria MIX

L.P.Zawodnik / zespółNazwa zespołu
1Beata i Tomasz Adamczyk
Tomad Squad 1
2Klaudia Adamczyk / Piotr Kucharski
Tomad Squad 2
3Dagmara & Olek Czajka

4Marcin Pastecki i Kasia Nigbor-Fogel

5Asia Piotrowska, Dawid Urbański

6KRZYSZTOF DUDA EWELINA ROSZKOWSKA
TEAM KUZYNI
7Paweł Jary i Alicja Pająk
Equipos Nucleares de San Escobar
8Wojciech Pasiecznik, Barbara Chmielowska (10 )
Wounded Knee / Sokolnia


kategoria MM

L.P.Zawodnik / zespółNazwa zespołu
1Darek Klocek Sebastian Hulin
Jeszcze Żwirki a już Muppety
2Marcin Róg

3 Łukasz Knaś
F-team
4Jarosław Grygiel
Leśne Ludki II
5Sławomir i Mateusz Szabrański
SzaberTeam
6Wojciech Hanusik

7Michał i Szymon (12) Mączka
Forhinesy
8Wojciech Boryczka i Mikołaj Boryczka
KTK "be loć" Piekary Śląskie
9Grzegorz  Welm
Zabiegani Częstochowa
10Adam Lityński

11Damian Witkowski


Trasa PROFI

kategoria K

L.P.Zawodnik / zespółNazwa zespołu
1Marta Siedlecka

2Marzka Janerka
Dziabnięci
3Agata Pietrala
CSC Adventure Academy
4 Joanna Patyk

5Jolanta Wysocka

6Malwina Drągowska

7Natalia Krupa
ChSBD "W Ruchu"
8Agnieszka Lisewska

9Anna Bogucka Jaroszek

10Joanna Wójcikiewicz


kategoria M

L.PZawodnik / zespółNazwa zespołu
1Artur Kurzeja
2Artur Moroń
Crossfit Południe
3Łukasz Słomiany
PIANA Z PYSKA
4
Bartłomiej Mrowiec

5Maciej Stojak
Mountain Warriors Team
6Bartek Zugaj
7Mateusz Dudek

8Adrian Kociński

9Przemek Zając

10Bartłomiej Wower
CSC Adventure Academy
11Marek Franke

12Andrzej Wysocki

13Patryk Ptak
ChSBD "W Ruchu"
14Radosław Jaroszek

15Mariusz Nastuła
XIII
16Robert Zamojski

17Maciek Witkowski
Klub Królika Stefana
18Adam Pacuła

19Marek Pytel


Godzina startowa 18:30 - 19:30


Trasa rodzinna

L.P.Zwodnik Nazwa zespołu
1Kornelia Fąfera lat 11, Kamila Fąfera lat 16, Krzysztof Fąfera , Iwona Juszczyk i Grzegorz Juszczyk
Klan Pioruna
2Filip Zieliński (3), Paweł Zieliński
beboki.
3Paweł Dubik (11) Marcin Dubik

4Krzysiek Kopel i Szymek Kopel (9)

5Tomasz Madej, Dorota Madej, Jaś Madej (7), Antoś Madej (5)
Zbóje
6Maksym Bednarczyk

7Amelia Gruszka (13 lat), Michał Gruszka (11 lat) i Adam Graczyk
Igraszki
8Emilia Joanna Arkadiusz Szczepaniak
DOBRA EKIPA


Trasa OPEN

kategoria KK

L.P.Zawodnik Nazwa zespołu
1Justyna Dalecka i Joanna Michalska-Ćwiek
J&J
2Sylwia Lizoń, Katarzyna Żelazny
Żelazne Słowiki
3Gosia Litwa i Zuza Leżoń

4


kategoria MIX

L.P.ZawodnikNazwa zespołu
1
 
2Kamila i Bartek

3Dorota Litwa i Szymon Litwa
O!Błędni
4Karolina Ryskalok i Piotr Ryskalok
Okiem Wilka
5Aleksandra i Grzegorz Przewieslik
LopaBikeTeam


kategoria MM

L.P.ZawodnikNazwa zespołu
1Adam Wesołowski i Adam Ziółek
Drużyna AA
2Michał Kalinowski

3Jarek Mutwil, Jacek Dybuła

4Leszek Nogal
Modry


Trasa PROFI

kategoria K

L.P.ZawodniczkaNazwa zespołu
1

2Katarzyna Stanek

3Anna Witkowska
Klub Królika Stefan
4Justyna Massalska

kategoria M

L.P.ZawodnikNazwa zespołu
1

2Michał Stanek

3Grzegorz Malicki
Klub Królika Stefana
4Konrad Nizioł
5Krzysztof Pieczara
Misia
6Krzysztof Wojarski
Bielsko-Biała O-Team
7Piotr Badarycz



Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami. 

Polub nas:).



Organizatorzy: