Katowice Wieczorową Porą - cykl biegów na orientację, sezon 2018/2019

Organizator

Stowarzyszenie „Silesia Adventure Sport” zrzesza grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Do naszych „sztandarowych” wydarzeń należą:


- miejskie rajdy przygodowe, które organizujemy już od 2011 roku. Uczestnicy otrzymują mapy z zaznaczonymi punktami do których mają za zadanie dotrzeć i wykonać tam określone zadanie, np.: wspinaczka, kajaki, wbieg po schodach, basen, zadanie logiczne. Doskonała okazja aby poznać miasto w nietypowy sposób. W kwietniu 2016 roku w VI Miejskim Rajdzie Przygodowym w Katowicach udział wzięło ponad 300 osób.

- cykl zawodów na orientację „Katowice Wieczorową Porą”. Przez cztery zimowe miesiące (od listopada do lutego) zapraszamy miłośników wieczornego biegania z mapą w różne dzielnice Katowic. W sezonach 2013/14 i 2014/15 biegaliśmy już m.in. po Osiedlach: "Gwiazdy", Paderewskiego, Tysiąclecia, na Koszutce, Nikiszowcu... Średnia frekwencja na poziomie 250 zawodników! 

- cykl zawodów na orientację "Parki i lasy Katowic". W maju i czerwcu br. zorganizowaliśmy cykl trzech biegów po zielonych terenach stolicy woj. śląskiego. Ponad stu zawodników każdorazowo. 

Night Biking Katowice – czyli całonocne przejazdy rowerowe kończące się o wschodzie Słońca na jednej z katowickich hałd. Wydarzenie organizujemy od lipca 2013 roku. W miesiącach letnich 2014 roku w przejazdach udział brało blisko 400 (słownie: czterystu) rowerzystów. 

- Silesia Race -  poważne ściganie na orientację. Kilka tras do wyboru, tutaj strona imprezy. 

- Śląskie Biegi Górskie - cykl kilku km biegów górskich w Aglomeracji katowickiej. www.slaskiebiegogorskie.pl


 
Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.Organizatorzy:


Partnerzy:

Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport