Katowice Wieczorową Porą - cykl biegów na orientację, sezon 2023/2024

Regulamin

1. Celami zawodów "Katowice wieczorowa porą" jest:

-  popularyzacja biegów na orientację 

- promocja miasta Katowice

- sprawdzenie swojej orientacji w terenie

- spotkanie z innymi zawodnikami BnO, wymiana doświadczeń

2. Potwierdzenie punktów kontrolnych. 

Potwierdzenie odnalezienia właściwego PK będzie odbywało się poprzez podbicie karty startowej perforatorem we właściwym miejscu. Tak to wygląda w praktyce: (zdjęcie):

 

3. Start zawodników.

Start zawodników będzie sie odbywał co pół minuty/minutę w zależności od ilości uczestników. Karty startowe można odbierać od godziny 17:30 do 18:30 - 19:00. 

4. O kolejności w klasyfikacji końcowej będzie decydowała liczba zaliczonych punktów kontrolnych oraz czas dotarcia na metę.

5. Dozwolone jest korzystanie tylko z map dostarczonych przez organizatora.

6. Zgłoszenia, opłata startowa - info w zakładce "informacje"

7. Wszyscy zawodnicy, którzy zostaną na zakończeniu zawodów, wezmą udział w losowaniu nagród ufundowanych przez naszych partnerów.

8. Wszyscy uczestnicy startują na własną odpowiedzialność. W przypadku wypadku, utraty zdrowia lub mienia, osoby te nie będą rościły żadnych zobowiązań wobec organizatorów, współorganizatorów udostępniających swoje obiekty na czas i okoliczność zawodów.

9. Wszyscy uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania przepisów Kodeksu Drogowego.

10. Wszyscy uczestnicy startując w zawodach wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z realizacją niniejszych zawodów oraz kolejnych organizowanych przez Stowarzyszenie "Silesia Adventure Sport".

11. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów. Informacje o Pucharze biegów na orientację „Katowice wieczorowa porą”.

Otóż Proszę Państwa w cyklu biegów 2023/24 wprowadziliśmy rywalizację składająca się z wszystkich czterech imprez. Znaczy to, że: każdy bieg ma oczywiście swojego zwycięzcę, ale podliczamy też wyniki z wszystkich startów i w lutym okaże się kto jest zwycięzcą nad zwycięzcami :). Warunki są takie:

a) - należy wziąć udział we wszystkich 4 biegach, tylko wśród tych osób będzie prowadzona klasyfikacja.

b) - na trasach RODZINNEJ i OPEN, gdzie możliwy jest start w kilka osób/parach, należy zawsze startować w tym samym składzie.

c) - na PROFI, wiadomo, tu zawsze jest start solo. Należy tylko "być" 4 razy i tyle:)

Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.Organizatorzy:Partnerzy:


Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport